רוב האנשים בארץ נוהגים ברכב הפרטי שלהם, או לחילופין ברכב מהעבודה. רובינו נוהגים בכביש בצורה אוטומטית, כלומר הגוף עסוק בנהיגה אבל הראש מתכנן תכניות ועסוק בנושאים אחרים. במצב כזה, כל אחד עלול לעבור עבירת תנועה, כמו למשל לנסוע במהירות מופרזת, לעבור באור אדום וכדומה. כמו כן, ישנם אנשים אשר עולים על ההגה אחרי שהם שתו בירה או שתיים, מדובר לרוב על בילוי שגרתי עם החברים, דבר שלא חושבים עליו יותר מידי. אך במידה ושוטר תנועה עוצר אתכם ומבקש לבצע בדיקת ינשוף, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה גדולה. כך שלא משנה אם מדובר על מקרה של נהיגה בשכרות, דוח מהירות שקיבלתם אבל אתם בטוחים שאתם זכאים או עבירת תנועה שדינה שלילת הרישיון שלכם – בכל המקרים האלו מומלץ לפנות למשרדו של עורך דין תעבורה Traflaw.

מתי נצטרך עורך דין תעבורה – רשימה מעודכנת

קודם כל, כדאי להדגיש כי עורך דין תעבורה הינו עורך דין שמתמחה אך ורק בתחום התעבורה. ישנם עורכי דין רבים המתמחים בתחומי המשפט השונים, אך כאשר יש צורך בעורך דין שיוכל לסייע לכם לפתור מצב מסובך הקשור לעבירת תעבורה שכביכול ביצעתם, חשוב לבחור אך ורק עורך דין שמתמחה בתחום, ולא עורך דין שפועל בתחומים שונים אך למעשה לא מכיר לעומק אף אחד מהם. ניתן למצוא מגוון רחב של מצבים שבהם מומלץ לפנות לעורך דין שמתמחה בתחום התעבורה, כמו למשל במקרים של נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים, נהיגה בשלילה, אי תשלום קנסות, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה ללא רישיון ועוד. במצבים מהסוג הזה מומלץ לא להתמהמה אלא לפנות במידי לעורך דין שיוכל לייעץ לכם כיצד לנהוג ואילו צעדים לנקוט. רק בצורה כזו ניתן למזער נזקים ולצאת עם עונש קל יותר. נהגים רבים שאינם מעורים בתקנות התעבורה שמתחדשות כל הזמן, עלולים להזיק לתיק שלהם, ללא ייעוץ מקצועי בנושא.

לסיכום, מומלץ להתייעץ עם עורך דין תעבורה בכל מקרה שבו אתם מואשמים בעבירת תעבורה שדינה קנס כספי גבוה, שלילת רישיון הנהיגה שלכם או כמובן מאסר בפועל.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות