הגשת מועמדות למכרז, היכרות עם תנאי המכרז ועם החוקים השונים בתחום הזה זו לא משימה פשוטה. אנשי מקצוע שונים שמגישים מידי פעם מועמדות למכרזים כאלה ואחרים יודעים היטב לומר עד כמה תוצאות המכרז יכולות להשפיע על מהלך חייהם מבחינה מקצועית וכלכלית. לכן, במידה וגם אתם חושבים להגיש מועמדו למכרז גדול וחשוב או שאולי אתם רוצים להיות ממארגני המכרז, אתם חייבים להכיר את החוקים. מהן הזכויות של כל מי שמגיש מועמדות? מהן החובות והאם יש לכם זכות לשנות את דעתכם אחרי שמישהו כבר זכה במרכז? יש לא מעט פרטים שצריך להיות מודעים אליהם בתחום הזה ולכן חשוב כל כך לפנות אל אנשי המקצוע המובילים בתחום.

מה כדאי לבדוק כשמנסים לבחור עו”ד מוביל?

כמו שאתם בוודאי יודעים, לא חסרים בישראל עורכי דין שמתמחים בתחומים שונים. הדבר הראשון שכדאי יהיה לעשות זה לוודא שאתם פונים אל עו”ד שמכיר את התחום הזה ושיש לו הרבה מאוד ניסיון כי מדובר על תחום ספציפי ששונה מתחומים אחרים. בנוסף לכך, כדאי גם לראות מה אומרים אנשים אחרים על עוה”ד שאליו אתם פונים, האם הוא דמות מוכרת ומומלצת כמו עורך דין עומר דקל ואיזה סוג של שירות הוא יוכל להציע לכם. העניין הוא שלא כל עורך דין מגיע עם מספיק המלצות מהלקוחות האחרים שלו ועם מוניטין רציני שהוא בנה לעצמו לאורך השנים ולכן כדאי לשים לב לכל הפרטים האלה.

כמה עולים שירותיו של עוה”ד?

כולנו יודעים לומר שתמיד השירות של עו”ד כזה או אחר יעלה לנו כסף, אך האם זה אומר שאנחנו צריכים להסכים לשלם מחירים מופקעים? והאם זה אומר שכל עורך דין יוכל להתאים לנו? לא בטוח. כדאי לדעת שבימינו זה בהחלט לגיטימי לפנות אל כמה עורכי דין שעוסקים בעניינים מכרזים, לקבל מהם הצעות מחיר ולראות מי מתאים לכם יותר גם במובן הזה. חשוב לזכור שלא תמיד כשאיש מקצוע בתחום כזה או אחר דורש מחירים גבוהים יותר זה גם אומר שהוא ייתן לנו שירות יותר מוצלח, כך שכדאי להשוות בין מספר הצעות מחיר.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות