עורך דין תאונות דרכים במרכז – עו”ד תאונת דרכים

עורך דין תביעות תאונות דרכים –  כל אחד מאתנו חשוף לפגיעה בעקבות תאונות דרכים.
ברור שאף אחד אינו מאחל זאת לעצמו ואנחנו נוקטים בכל כללי הזהירות על מנת שדבר כזה לא יקרה,
אך כאשר בכל זאת נקלענו לתאונת דרכים שלא מרצוננו, עלינו לבדוק מהן הזכויות המגיעות לנו.

כל מי שחי בעולם המערבי של היום יודע כי הוא חשוף באופן תמידי לתאונות דרכים. מובן שכולנו משתדלים לשמור על כללי הזהירות ולשמור על עצמנו כמה שיותר, אך בכל זאת אם קרה ונפגענו בעקבות תאונת דרכים, כדאי לדעת מה אפשר לעשות מעבר לטיפול המידי בפציעה, על מנת למצות את הזכויות המגיעות לנו על פי חוק.

פונים אל עורך דין לתאונות דרכים כדי למצות את כל הזכויות שלנו

בעת תאונה אנחנו מוצאים את עצמנו מבולבלים ומבוהלים ובצדק. המצב הוא בהחלט מבהיל, במיוחד כאשר ישנם נפגעים. אז מה שהכי נכון וחשוב תמיד, ובמיוחד בעת תאונת דרכים זה לשמור על קור רוח עד כמה שאפשר ולפעול באופן הנכון. ראשית יש לטפל בפגיעות ובפציעות ורק לאחר שווידאנו כי מהבחינה הזו הכול מסודר אנחנו יכולים לעבור לשלב הבא. והוא איסוף הנתונים אשר יסייעו לנו למצות את כל מה שמגיע לנו על פי חוק.

יש לשמור על יישוב הדעת ולא לאבד עשתונות, כי הנתונים אותם יש לאסוף מהשטח הינם קריטיים להמשך הטיפול במקרה מול עורך הדין.

כאשר אנחנו פונים אל עורך הדין עלינו להגיע אליו עם כל הפרטים שאנחנו מצליחים לאסוף מהזירה. זה אומר, שמות של עדים שהיו במקום בעת התאונה, שמות של המעורבים בתאונה, שמות ופרטים של חברות הביטוח של אותם נהגים שהיו מעורבים בתאונה, המיקום המדויק בו אירעה התאונה וכל פרט שנראה רלוונטי אשר יוכל לסייע לנו לקבל את כל הפיצויים המגיעים לנו.

על כן, אם מצאתם את עצמכם מעורבים בתאונת דרכים, אל תאבדו עשתונות. שמרו על קור רוח, אספו את כל הנתונים שנראים לכם חשובים ושאולי יועילו לכם בהמשך ועם כל זה תפנו אל בנימין ארביב – עורך דין תאונות דרכים. הוא יפעל עבורכם במלוא המקצועיות והמומחיות.

משרדנו מיצג נתבעים ותובעים בנזקי גוף שנפגעו בתאונות דרכים, כנוסעים והולכי רגל. תיק נזקי גוף טומן בחובו פסיפס שלם של אלמנטים שהאחד מרכיב את השני עד לקבלת השלם-המושלם. המיומנות הנדרשת בתיק תאונת דרכים היא רבה שכן התוצאה משליכה על עתידו הכלכלי של הנפגע, פעמים מדובר בתיק תאונת דרכים שקשור גם לנפגעי עבודה, כגון תאונת דרכים בדרך מהעבודה ובחזרה ממנה.

המוטו של המשרד הינו לבנות את התיק בצורה משפטית נכונה ואיתנה ועד להתגבשותו של הנזק שנגרם ומכאן מתחיל ההליך המשפטי כאשר הבסיס הראיתי הינו איתן. מאחר, שבתאונת דרכים אין אשם תורם לנהג או להולך הרגל שנפגע (גם אם נסע באור אדום) שאלת האחריות מי אשם אינה מתקיימת וההליך המשפטי נסוב סביב שאלות גובה הנזק. 

האם מדובר רק בכאב וסבל ?

 או שמא מדובר במגבלה שאותה צריך לכמת לאחוזי לנכות. יש להדגיש שעל פי חוק הפלת”ד ולאור כך שיש בתאונת דרכים אחריות מוחלטת, ממנה בית המשפט את המומחה ללא עלות של התובע. במקביל ולשם יכולת האומדן שלנו כעורכי הדין ובכדי שנדע כמה באמת שווה התיק ועל אלו תחומי רפואה להתמקד, אנו מבצעים הערכות רפואיות של רופאים חיצוניים, המיומנים כל אחד בתחומו אשר נותנים הערכה רפואית מקצועיות בתחום המבוקש. אמצעי עזר זה יעיל ביותר, גם למשא ומתן לשם סגירת תיקים בפשרה.

יתרונה של תביעת פלת”ד – תאונת דרכים, הינו רב, שכן אין צורך במימון של הנפגע בעלויות של חוות דעת רפואיות, אלא בית המשפט ממנה מומחה בהתאם לבקשה של עורך הדין ובהסכמת ביהמ”ש, עלויות אלו של המומחים הינם על חשבון חברת הביטוח. הדגש  בתאונת דרכים, שיש צורך לציין אצל הרופא המטפל, בית חולים, או כל גורם רפואי אחר שמדובר בתאונת דרכים ושהדבר יבוא לידי ביטוי ברשומות הרפואיות, אחרת, אי ציון שייכות האירוע וסיווגו תחת ההגדרה של תאונת דרכים עלול לעכב ולגרום בעיות של הכרה בחבותן של חברות הביטוח.

בנימין ארביב, עורך דין

טל': 072-3937667 פקס: 15336787943 רח' כנרת 5 (פינת מצדה 9) בני ברק. (מגדל ב.ס.ר 3) דוא"ל :[email protected]

שינוי גודל גופנים
ניגודיות