עורך דין נזיקין במרכז – נזקי רכוש וגוף

נזקי רכוש הינם נזקים הפוגעים ברכושו של אדם. ראש נזק זה הינו רחב מאוד שכן כולל בתוכו את מרבית הנזקים העלולים להיגרם בנושא רכוש. נזקי רכוש הינם נזקים שנגרמו לרכוש ופעמים מדובר בסכומי כסף גדולים שאיתם צריך להתמודד כתובע וכנתבע.  נזקי רכוש אלו נזקים שרבים מאתנו עלולים לספוג אותם מכיוון זה או אחר אם זה בשל רשלנות ואם זה באשמת צד שלישי. בכל המקרים הללו כדאי לנסות ולהגיש תביעה לקבלת פיצוי על הנזק. את הפניה כדאי לעשות בעזרתו שלך עורך דין מקצועי שידע לנהל את התהליך באופן הנכון ביותר עבורנו.

מתי יש לפנות עורך דין נזקי רכוש וגוף?

ישנם מקרים רבים של נזקים בסדרי גודל משתנים העשויים להיגרם לכל אחד מאתנו, אם זה בשל רשלנות ואם זה בעקבות נזק של צד שלישי. זה יכול להיות נזקים בבית או נזקים ברכב כמו גם נזקים בבית העסק, כאשר אלו עשויים להיות בעקבות דליקה, בעקבות אסונות טבע, ליקויי בניה ועוד. בכל אותם המקרים יש לנו את האפשרות להגיש תביעת נזיקין על מנת לבחון את האפשרות לקבל פיצויים בגין כך. הנזקים הנפוצים ביותר הינם, נזקי רכב-פח, תאונות שבהם אין חברת ביטוח בתמונה ומכל סיבה שהיא, כגון שברכב של ההורים נהג הבן שהינו מתחת לגיל 24 והפוליסה מכסה נהגים מעל גיל 24. במקרים מסוג זה כאשר קורה אירוע תאונה ,צריך לבנות את התיק נכונה, לדעת לחקור את העדים על שולחן העדים  ולנהל תיק הוכחות במקצועיות רבה . נזקי רכב לרוב מחייבים חוות דעת של אנשי מקצוע, שמאים, מומחה בטיחות, קציני בטיחות רכב וכ”ו.

סובלים מנזקי רכוש? בדקו מהם הזכויות שלכם

כאשר יש לנו פוליסת ביטוח מתאימה כמו לדוגמא פוליסת ביטוח עבור הדירה, הרי במקרה של נזק כלשהו לדירה, גם אם מדובר בנזק שנגרם באשמתו של צד שלישי הרי שמי שצריך לשלם את הפיצוי זוהי חברת הביטוח אשר היא זו שהוציאה את הפוליסה עבור אותו הרכוש שניזוק או פוליסה שמכסה את הנזקים שנגרמו על ידי המזיק או תחת אחריותו. לא תמיד יהיה עלינו לפנות בתביעה אל חברת הביטוח. במקרים רבים נוכל לפנות אל המזיק עצמו ולתבוע ממנו את הנזק.

פונים אל עורך דין כדי למצות את הזכויות

במקרים מעין אלו, הטוב ביותר הוא להיעזר בעורך דין מקצועי המתמחה בתחום ומכיר לעומק את כל הנושא של תביעות ביטוח ותביעות נזיקין. חשוב גם שעורך הדין יהיה בקי בכל הנושא של דיני הביטוח. כל הנושא של הערכת סכום הפיצויים בתביעה של נזקי רכוש זהו נושא מורכב במיוחד הדורש את ההערכה של איש מקצוע היודע להעריך את שווי הנזק כמו גם את התוצאות ואת הנזקים הישירים וגם העקיפים שנובעים בעקבות הגורם לנזקי הרכוש.

עורך דין בנימין ארביב הוא הכתובת שלכם לפנייה בכל מה שקשור לנזקים ברכוש. המקצועיות, הניסיון והידע הרב הם אלו שיובילו אתכם למיצוי מלוא הזכויות המגיעות לכם. משרדנו עובד בצורה שוטפת עם אנשי מקצוע בתחומים אלו לקבלת חוות דעת משפטית שתיתן מענה נכון לתביעות בכל טריבונל משפטי. נזקים נוספים ונפוצים הינם נזילה בבית משותף, נזק מצינור מים של שכנים, שריפה שפרצה בדירה וגרמה נזק לצד ג, רכושו או ממונו של אדם שהזיק- נשיכת כלב ועד אדנית שנפלה מגג הבית וגרמה לנזק.

בנימין ארביב, עורך דין

טל': 072-3937667 פקס: 15336787943 רח' כנרת 5 (פינת מצדה 9) בני ברק. (מגדל ב.ס.ר 3) דוא"ל :[email protected]

שינוי גודל גופנים
ניגודיות