נהיגה היא פעולה שרבים מאיתנו רגילים לעשות בכל יום אך בפועל לא תמיד אנחנו עושים זאת בצורה נכונה. לא אחת קורה שאנשים נתפסים על נהיגה בשכרות, על נהיגה במהירות מוגברת ועוד, דברים שעלולים להוביל אח”כ לענישות שונות. במידה וגם אתם הוזמנתם למכון הרפואי לבטיחות בדרכים בשל סיבה כזו או אחרת, חשוב שתתייעצו עם עורך דין תעבורה שמכיר את התחום הזה. עו”ד שלמד משפטים וצבר ניסיון בנושא של ייצוג בפני המרב”ד הוא איש מקצוע שיעזור לכם לצמצם את הענישה ואולי אפילו לבטל אותה. לכן זה לא משנה על איזה מקרה מדובר ואיך הגעתם לסיטואציה הזאת כי בסופו של דבר מה שחשוב זה לפנות לאיש מקצוע שיוכל לעזור לכם ולייצג אתכם.

איך תבחרו לאיזה עו”ד כדאי לפנות?

את זה שיש בישראל של ימינו הרבה מאוד עורכי דין כולנו יודעים, אך האם מכל אחד מהם נוכל לקבל שירות מספיק טוב? האם כל עו”ד הוא אדם עם ניסיון? והאם יש לעוה”ד שלכם מוניטין ורזומה בתחום הזה? לא בטוח. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק:

  • כמה שנות ניסיון יש לאיש המקצוע?
  • האם מדובר על אדם שכולם מכירים?
  • מה כולל השירות ואיך הוא יוכל לייצג אתכם?

עו”ד הוא הרבה פעמים אדם שיקבע איך יסתיים התהליך שבו אתם נמצאים ולכן חשוב לפנות אל איש מקצוע מוביל.

ההכנה לתהליך

אחד מהתפקידים הנוספים והחשובים ביותר שיש לעו”ד שלכם, הוא להכין אתכם לקראת מה שעתיד לקרות. כלומר, סביר להניח שעבורכם זו הפעם הראשונה שבה אתם מגיעים למכון הרפואי לבטיחות בדרכים ולכן אין לכם הרבה מושג לגבי איך שהדברים עתידים להתנהל. לעומת זאת, עוה”ד שלכם, אם הוא אדם בעל ניסיון, כבר ייצג לא מעט אנשים במצבים כאלה ולכן הוא יוכל לעזור לכם לדעת למה לצפות. בסופו של דבר אתם תראו שאם תדעו לקראת מה אתם הולכים ואם תתכוננו כמו שצריך הרי שהחוויה לא תהיה גרועה כל כך ותוצאותיה יכולות להיות מוצלחות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות