בכל שנה מטפלת שגרירות ארצות הברית ביותר ממאה אלף בקשות לוויזה. אם נעשה חישוב מהיר נגלה כי מדובר בכמה מאות בקשות ליום. מובן אם כך שאין להם זמן מיותר ועל כן מתן האישורים נעשה על פי קריטריונים ידועים מראש.

בכל שנה ישנם מאות אלפי בקשות של ישראלים לקבלת הויזה לארצות הברית של אמריקה. השגרירות המטפלת בבקשות הוויזה עסוקה בכל יום בטיפול בבקשות לקבלת ויזה כך שאין לה יותר מידי זמן להתעסק עם כל בקשה. השגרירות פועלת על פי קריטריונים קבועים וידועים מראש כאשר לא רק הריאיון הוא זה שקובע.

איך מוצאים ויזה לארצות הברית?

אז קודם כל נענה על השאלה – האם צריך עורך דין כדי להוציא ויזה לארה”ב? התשובה פשוטה, לא צריך במרבית המקרים, הצורך בעורך דין מתעורר בהקשר הזה אך ורק לאחר ביטולי ויזות באופן חריג או לחילופין במקרים בהם הלקוח מעוניין להוציא גרין קראד ואזרחות אמריקאית. אם אתם מתכננים לגשת לשגרירות על מנת להוציא ויזה חשוב שתדעו כי אתם לא יחידים ואם לא תגיעו מוכנים אתם עשויים למצוא את עצמכם תוך דקות ספורות בחוץ כאשר הבקשה שלכם לא תאושר. מה בכל זאת תוכלו לעשות על מנת שהבקשה שלכם תאושר?

שפת גוף נכונה!

כידוע שפת הגוף שלנו משדרת הרבה מעבר למילים. כל הפסיכולוגים טוענים כי יותר משישים אחוז מהתקשורת שלנו עם החברה זוהי שפת הגוף. לכן, כאשר אתם נכנסים לריאיון בשגרירות, התכוננו מראש. הריאיון עומד לארוך כשתי דקות בלבד ובהם עליכם להשתדל ליצור את הרושם הכי נכון. זה אומר שבזמן הריאיון לא תשלבו ידיים, לא תגרדו בראש ולא תפזלו לכל עבר. התבוננו בעיניו של המראיין ונסו ליצור תחושות של ביטחון ושל אמינות.

הצטיידו במסמכים

עליכם להביא אתכם את המסמכים אותם התבקשתם להציג. אך דעו כי לקונסול אין את הזמן לעיין בכל המסמכים שלכם ורק לעיתים רחוקות יבקש הקונסול לעיין בהם. אם תביאו אתכם מסמכים פיקטיביים אתם מסתכנים בסירוב לקבלת ויזה לכל החיים וגם בתלונה שתוגש במשטרת ישראל.

עדיף לא לנסוע למשך יותר מחודש

לרוב אף אחד לא יכול לעזוב את העבודה או הלימודים למשך יותר מחודש. אם תבקשו אישור לנסיעה ארוכה יותר מחודש אתם מסתכנים בסירוב כי הקונסול יסיק מכך כי הקשר שלכם למקום העבודה אינו חזק דיו.

כך או כך, תמיד כדאי לכם לפנות אל המומחים אשר יסייעו בידיכם לקבל את הויזה וליהנות מביקור בארה”ב.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות