אם מצאתם את עצמכם בסיטואציה שבה אתם זקוקים לעורך דין פלילי, חשוב שתמצאו כזה שיהיה עורך דין טוב במיוחד – כי הרי הסתבכות בפלילים היא הסתבכות מאד לא נעימה ואתם בוודאי רוצים לצאת ממנה כמה שיותר מהר ובצורה הטובה ביותר שאפשר.

כיום ישנם מגוון עורכי דין המציעים את השירותים שלהם, אבל כדי למצוא עורך דין פלילי טוב חשוב לשים לב לדגשים הבאים:

המלצות – חפשו עורך דין שקיבלתם אודותיו המלצות. המלצות על עורך דין כזה ניתן לקבל מחברים, בני משפחה ואף ניתן לבדוק בגוגל אודות תיקים שעורך הדין הצליח בהם ונאשמים שהם זיכה. את המידע ניתן למצוא באתרים שמספקים פסקי דין הנמצאים לקריאה חופשית ברשת.

מקצועיות – חשוב שעורך הדין יהיה מקצועי ויוכל לספק לכם את השירות הספציפי בתחום שאתם זקוקים בו לסיוע. בדקו את המקצועיות של עורך הדין דרך המלצות באינטרנט, המלצות בלקוחות וקטעי עיתונות באתר שלו ודרך מידע שתוכלו למצוא ברשת.

ניסיון – חשוב לבדוק כמה שנים עובד עורך הדין כסנגור. ניסיון של שנים, וותק וקשרים חשובים מאד להגנתכם בתיק. קשרים יוצרים בדרך כלל עורכי דין ששרתו בתפקידים ציבוריים כמו תובעים משפטיים וכדומה.

התמחות בפלילים – חשוב למצוא עורך דין שמתמצא בפלילים בלבד. כאשר אתם מוצאים עורך דין שמתמצא בתחומו, אתם יכולים לקבל עורך דין מהוקצע שמתמקד בתחום אחד בלבד ויכול לשרת אתכם נאמנה.

כימיה עם עורך הדין – חשוב שבינכם לבין עורך הדין יהיה חיבור וכי הוא יבין אתכם ואת הרצונות שלכם. כימיה הינה חשובה בין עורך הדין ללקוח שלו, וחשוב שתדעו כי אתם סומכים על עורך הדין שלכם ותאמינו כי הוא זה שיכול לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

זמינות – עוד חשוב לשים לב שעורך הדין יהיה זמין לכם וכי הוא יוכל לחזור אליכם גם כשאתם משאירים לו הודעות. זה נכון שעורכי דין לעיתים אינם זמינים כי הם נמצאים בדיונים רבים, אבל חשוב שהם יוכלו לחזור אליכם לפחות באותו יום כדי לסייע לכם בשאלות, ומצוקות שאתם נמצאים בתוכן.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות