אם אתם זקוקים לעורן דין פלילי ישנם כמה וכמה פרטים שחשוב שתדעו לפני שאתם שוכרים את שירותיו של עורך דין מסוג זה.

אז מה צריך לדעת על עורך דין פלילי? וכיצד תבחרו עורך דין מעולה? כל המידע בהמשך.

אם קרה ואתם זקוקים עורך דין פלילי – חשוב תדעו מתי באמת זקוקים לעורך דין פלילי ומה חשוב שיהיה הניסיון והידע של עורך דין מסוג זה.

אז מתי זקוקים לעורך דין פלילי?

עו”ד פלילי זה הוא איש מקצוע אשר זקוקים לו במגוון סיבות: בעת חקירה פלילית, לאחר ביצוע עבירה שנחשבת חמורה, במידה ואתם מואשמים בעבירה או בפשע, אם אתם מובאים למעצר ובכל מקרה שבו אתם או הקרובים לכם מסתבכים בתחום הפלילים.

בנוסף עורכי דין מסוג זה הינם כאלה שצמודים לאנשי עסקים אשר מעוניינים כי יהיה לצידם עורך דין פלילי שייעץ להם ויסייע להם בכל הנוגע לעסקים שלהם ולאינטראקציות שלהם על קולגות או עם בעלי עסקים אחרים.

אז כיצד בוחרים עורך דין פלילי טוב?

כדי לבחור עורך דין טוב חשוב לשים לב לכמה תוכנות שמביא עמו עורך הדין, ביניהן:

  • ידע – וודאו כי עורך הדין מביא עמו את הידע המקצועי הדרוש וכי הוא מכיר את כל רזי המקצוע בנוגע לעריכת הדין הפלילית.
  • רזומה – נסו לבדוק את עברו המקצועי של עורך הדין ולהבין האם הוא כזה שמנצח בתיקים פליליים, האם הוא מצליח להפחית עונשים ולהמתיק את גזר הדין. את המידע החיוני הזה תוכלו לקבל באתרים של פסקי דין או בחיפוש פשוט בגוגל.
  • ניסיון – שימו לב כי לעורך הדין שאתם בוחרים ישנו ניסיון רב בתחום הפלילים. עורך דין כזה יכול להיות ותיק בתחום, או להיות מנוסה בעבודה במשרדי עורכי דין מפורסמים וגדולים.
  • זמינות – כאשר אתם בוחרים עורך דין חשוב לשים לב כי הוא יהיה זמין עבורכם. עורך דין אשר זמין עבור הלקוחות שלו חוזר ללקוחות כמה שיותר מהר ואף נמצא לצידם בעת חקירה פלילית

אז אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי, זה הזמן למצוא את עורך הדין הטוב ביותר.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות