עורך דין לביטוח – עו”ד העוסק בתביעות נגד חברות ביטוח

רבים מאתנו חשים כי חברות הביטוח מחזרים אחרינו רק כל עוד אנחנו רוכשים אצלם את הפוליסה ומשלמים להם את דמי הביטוח החודשיים הקבועים. אך כאשר אנחנו באים לתבוע אותם אז אנחנו הופכים להיות אויבים מרים שלה והם ינהלו אתנו מאבק על כל שקל שננסה לתבוע מהם. מה עושים? נעזרים בשירות מקצועי של עורך דין!
כולנו יודעים כי חברות  הביטוח אוהבים אותנו מאוד אך עד גבול מסוים. רק עד שאנחנו באים לתבוע מהם כספים עליהם הם בעצם התחייבו כאשר רכשנו אצלם את הפוליסה. הם ימצאו תירוצים מתירוצים שונים ויהיו להם אלפי הסברים מדוע הם דוחים את התביעה שלנו. מבוטחים רבים אכן מוצאים את עצמם מתייאשים מראש ומוותרים על מה שבעצם מגיע להם ביושר. יש מה לעשות נגד זה? יש ועוד איך! פנייה אל עורך דין מקצועי זה מה שיפתור עבורנו את העניין.

עם עורך דין מקצועי לא תצטרכו לוותר על מה שמגיע לכם

כאשר אתם פונים אך עורך דין שינהל את המאבק מול חברות הביטוח יגדלו הסיכויים שלכם ואתם תקבלו את מה שמגיע לכם. כי חברות הביטוח משתמשות בתירוצים מתחמקים ומתחכמים תוך כדי שהם מפשפשים בעבר הרפואי של המבוטח ומעלים ממצאים שכוחים מאי שם העיקר למצוא עילה לדחייה של התביעה. הם בוחנים את מסכת החיים של התובע מבעד למיקרוסקופ ומנסים למצוא עילות למה הם לא אמורים לשלם.

האדם מן השורה לא תמיד מצליח להתמודד מול חברת הביטוח החזקה והגדולה ועל כן הם מוותרים מחוסר ברירה על מה שמגיע להם בזכות ולא בחסד.

כדאי לדעת כי גם כאשר נראה לכם כי חברת הביטוח חזקה ממכם ואין לכם כל סיכוי להתמודד מולה, עדיין ישנם סיכויים טובים מאוד שתצליחו לקבל את מה שמגיע לכם. זאת, רק אם תכניסו עורך דין לתמונה. כאשר חברת הביטוח תקבל את המכתב של עורך הדין שלכם, ישנם סיכויים טובים שהם ימהרו לשלם את חובם מבלי להגיע לבית משפט.

פנו אל עו”ד בנימין ארביב. הוא יצליח לסדר עבורכם את כל מה שמגיע לכם על פי חוק.

אז אל תוותרו!

בנימין ארביב, עורך דין

טל': 072-3937667 פקס: 15336787943 רח' כנרת 5 (פינת מצדה 9) בני ברק. (מגדל ב.ס.ר 3) דוא"ל :[email protected]

שינוי גודל גופנים
ניגודיות